Календар Україна

Календар з дзюдо на 2018 рік

 

січень
03-07.01 НТЗ до ЧЄ ОНСЦ “Конча-Заспа”
07-14.01 Міжнародний НТЗ Австрія, м. Міттерзіль
08-14.01 НТЗ до ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор (юнаки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
12-15.01 IJF суддівсько-тренерський семінар Австрія, м. Міттерзіль
14-20.01 НТЗ до ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор (дівчата) ОНСЦ “Конча-Заспа”
19-21.01 Grand Prix Туніс, м. Туніс
21.01-02.02 НТЗ до ЧЄ (жінки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
24-31.01 НТЗ до ЧЄ (чоловіки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
26-31.01 Відкритий ВТ “Кубок Контініуму” серед юнаків та дівчат 2001-03, 2004-2005 р.н.+НТЗ м. Луцьк

лютий
03-04.02 Міжнародний турнір “Belgian Open”, жінки, юніорки до 21 року Бельгія, м. Арлон
03-04.02 Міжнародний турнір “Belgian Open”, чоловіки Бельгія, м. Візе
03-04.02 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) European Open Болгарія, м. Софія
03-04.02 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) European Open Португалія, м. Одівелаш
05-08.02 Міжнародний НТЗ Бельгія, м. Ерсталь
10-11.02 Grand Slam Франція, м. Париж
10-11.02 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Італія, м. Фоллоніка
10-11.02 ВТ пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів м. Луцьк *
10-11.02 ВТ “Кубок Школи Спорту” м. Київ *
15-17.02 Чемпіонат України серед кадетів до 18 років (2001-03 р.н.) м. Луцьк
17-18.02 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) European Open Австpія, м. Оберварт
17-18.02 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) European Open Італія, м. Рим
17-18.02 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Іспанія, м. Фуенгірола
23-25.02 Grand Slam Німеччина, м. Дюссельдорф

березень
02-04.03 ВТ “Київська весна” серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-06, 2007-08 р.н. м. Київ *
02-04.03 НТЗ зі спеціальної підготовки до ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор (юнаки) м. Дніпро
02-25.03 НТЗ до ЧЄ (жінки) НСБ “Заросляк”
03-04.03 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) European Open Польща, м. Варшава
03-04.03 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) European Open Чехія, м. Прага
03-05.03 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Туреччина, м. Анталія
05-09.03 Міжнародний НТЗ Чехія, м. Німбурк
09-11.03 Grand Prix Марокко, м. Агадір
10-11.03 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Хорватія, м. Загреб
10-25.03 НТЗ до ЧЄ (чоловіки) Японія
17-18.03 ВТ пам’яті працівників СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків в зоні проведення АТО серед юнаків 2003-04, 2005-06, 2007-08 р.н. м. Кременчук
17-18.03 Grand Slam Росія, м. Єкатеринбург
17-18.03 Кубок Європи серед юніорів та юніоров до 21 року Португалія, м. Коімбра
23-26.03 ХХХ Меморіал І.М. Прищепи серед юнаків 2002-03 р.н.+НТЗ м. Дніпро
23-24.03 Відкритий ВТ на призи ЗТУ С. Зіньковського серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07, 2008-09, 2010-11 р.н. м. Снигурівка, Миколаївська обл.
24-25.03 EJU суддівсько-тренерський семінар м. Дубровник, Хорватія
24-25.03 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Боснія і Герцеговина, м.Сараєво
25-31.03 НТЗ зі спеціальної підготовки до ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор (юнаки) м. Харків
30.03-01.04 Grand Prix Грузія, м. Тбілісі
30-31.03 Чемпіонат Украни серед ветеранів м. Дніпро
30.03-01.04 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Росія, м. Тула

квітень
02-07.04 Міжнародний НТЗ Угорщина, м. Тата
05-07.04 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року (1998-03 р.н.) м. Луцьк
06-08.04 Grand Prix Туреччина, м. Анталія
07-08.04 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Німеччина, м. Берлін
07-08.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Італія, м. Ліньяно
07-08.04 Кубок Європи Хорватія, м. Дубровник
09-16.04 Міжнародний НТЗ Туреччина, м. Анталія
09-11.04 ВТ, присвячений пам’яті Героїв Чорнобиля серед юнаків та дівчат 2004-2006, 2007-2008 р.н. м. Славутич, Київська обл.
14-15.04 Відкритий ВТ пам’яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків 2003-04, 2005-06, дівчат 2004-2006 р.н. м. Луцьк
14-15.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Росія, м. Санкт-Петербург
14-27.04 Заключний НТЗ до ЧЄ (жінки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
14-27.04 Заключний НТЗ до ЧЄ (чоловіки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
21-22.04 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Чехія, м. Тепліце
20-22.04 ВТ, присвячений пам’яті С. Цибульського та Л. Цибульського серед юнаків 2003-2005 р.н. м. Запоріжжя
20-21.04 Відкритий ВТ “Кубок Динамо” серед юнаків м. Львів
21.04 ВТ на призи Н.Месаблішвілі серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 р.н. м. Київ
26-28.04 Чемпіонат Європи Ізраїль, м. Тель-Авів
28-29.04 Відкритий чемпіонат міста “Кубок мера” серед юнаків та дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-07, 2008-09 р.н. м. Херсон
28-29.04 ВТ на призи ЗМС Р. Машуренка м. Луцьк

травень
04-06.05 Відкритий ВТ “Кубок Перемоги” серед юнаків та дівчат 2003-05, 2006-08 р.н., ВТ серед жінок м. Суми
03-05.05 Чемпіонат України серед молоді до 23 років (1996-2003 р.н.) м. Дніпро
05-06.05 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Румунія, м. Клуж-Напока
05-06.05 Кубок Європи Боснія і Герцеговина, м.Сараєво
11-12.05 Відкритий ВТ на призи ЗМС А.Новікова серед юнаків м. Харків
12-13.05 Кубок Європи Росія, м. Оренбург
12-13.05 ВТ на честь Дня Перемоги серед юнаків м. Вишневе, Київська обл.
12-23.05 НТЗ до ЧС Монголія
13-26.05 НТЗ до ЧС (жінки) м. Коблєво
16.05 ВТ пам’яті Героя України Д. Максимова Ірпінь, Київська обл.
18-19.05 ВТ «Естафета поколінь» пам’яті генерал-майора І. Момота серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-2007 р.н. м. Черкаси
19-20.05 Дитячий фестиваль “KREMEN CUP” серед юнаків та дівчат 2005-06, 2007-08, 2009-10, 2011-13 р.н. м. Кременчук
19-20.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років Іспанія, м. Ла Коруна
19-20.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Польща, м. Бєльсько-Бяла
25-27.05 Grand Prix ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Китай, м. Хоххот
26-27.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Португалія, м. Коімбра

червень
01-02.06 ВТ “Кодокан” серед юнаків та дівчат м. Одеса *
ВТ “Пам’ять” серед юнаків та дівчат м. Очаків, Миколаївська обл
02-03.06 ВТ “Кубок Поділля” до Дня захисту дітей серед юнаків 2008-09, 2006-07 р.н. м. Хмельницький
02-03.06 Відкритий Континентальний Кубок European Open (іспит IJF A) ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Іспанія, м. Мадрид
02-03.06 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років Австрія, м. Лейбніц
05-07.06 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років (2003-2004 р.н.) м. Київ
08-10.06 ВТ “Європа”, присвячений пам’яті героїв “Небесної сотні” серед юнаків м. Одеса
08-14.06 НТЗ до ЧС (жінки) Канада
09-10.06 Кубок Європи Сербія, м. Белград
09-17.06 Фестиваль дзюдо Хорватія, м. Пореч
10-21.06 НТЗ до ЧС Японія
11-17.06 Міжнародний НТЗ Хорватія, м. Пореч
14-17.06 Чемпіонат Європи серед ветеранів Великобританія, м. Глазго
15-17.06 Grand Prix ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Мексика, м. Канкун
20-27.06 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед кадетів до 18 років ОНСЦ “Конча-Заспа”
20-27.06 НТЗ до ІІІ літніх Юнацьких Олімпіських ігор ОНСЦ “Конча-Заспа”
23-24.06 Кубок Європи Словенія, м. Целє
23-24.06 ВТ “Азовська хвиля” серед юнаків 2004-05, 2006-07, 2008-09 р.н. та дівчат 2006-08 р.н. м. Генічеськ, Херсонська обл.
28.06-01.07 Чемпіонат Європи серед кадетів до 18 років Боснія і Герцеговина, м.Сараєво

липень
02-06.07 Міжнародний НТЗ Іспанія, м. Кастеллдефелс
07-08.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Польща, м. Гдиня
10-12.07 Відкритий Кубок України, командний чемпіонат України м. Суми
13-22.07 НТЗ до ЧС м. Суми
14-15.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Угорщина, м. Пакш
14-15.07 Кубок Європи Німеччина, м. Саарбрюкен
18.07 Командний чемпіонат Європи Росія, м. Єкатеринбург
21-22.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року (іспит IJF В) Чехія, м. Прага
27-29.07 Grand Prix ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Хорватія, м. Загреб
28-29.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Німеччина, м. Берлін
29.07-12.08 НТЗ до ЧС (жінки) НСБ “Заросляк”

серпень
10-12.08 Grand Prix ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Угорщина, м. Будапешт
11-12.08 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Румунія, м. Клуж-Напока
15-28.08 НТЗ до ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор ОНСЦ “Конча-Заспа”
18-19.08 Відкритий Континентальний Кубок European Open, ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Білорусь, м. Мінськ
20-24.08 Міжнародний НТЗ Білорусь, м. Мінськ
ВТ “Кубок Донбасу” м. Покровськ, Донецька обл.

вересень
01-02.09 Кубок Європи Словаччина, м. Братислава
01-02.09 ВТ пам’яті О. Бабаєва (чоловіки) м. Кременчук
05-07.09 Чемпіонат ФСТ “Динамо” серед юнаків та дівчат 2002-04 р.н. м. Очаків, Миколаївська обл
03-19.09 Заключний НТЗ до ЧС (жінки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
06-19.09 Заключний НТЗ до ЧС (чоловіки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
06-12.09 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок до 21 року ОНСЦ “Конча-Заспа”
08-09.09 ВТ на призи ветеранів дзюдо м. Кременчука серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-06 р.н. м. Кременчук
13-16.09 Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Болгарія, м. Софія
14-15.09 ВТ в честь Дня військового розвідника серед юнаків 2005-06, 2007-08 рр.н. м. Кропивницький
15-16.09 Відкритий Континентальний Кубок Asia Open ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Таджикістан, м. Душанбе
20-27.09 Чемпіонат світу, командний чемпіонат світу Азербайджан, м. Баку
22-23.09 ВТ пам’яті ЗТУ А.Матюшенка серед юнаків 2005-06, 2007-08 р.н. м. Одеса *
28.09-06.10 Заключний НТЗ до ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор ОНСЦ “Конча-Заспа”
28-30.09 ВТ “Кубок федерації дзюдо Києва” (1999-03 рр.н.) м. Київ
29-30.09 ВТ “Кубок Херсонської федерації дзюдо” серед юнаків та дівчат 2000-01, 2002-03, 2004-05, 2006-07 р.н. м. Херсон *

жовтень
05-07.10 Чемпіонат України серед молодших кадетів до 17 років (2002-04 р.н.) м. Ужгород
06-09.10 ВТ “Кубок Закарпаття” (юнаки, дівчата 2002-04 рр.н.) + НТЗ м. Ужгород
07-10.10 ІІІ літні Юнацькі олімпійські ігри Аргентина, м. Буенос-Айрес
08-12.10 Міжнародний НТЗ Італія, м. Рим
11-13.10 Чемпіонат України м. Харків
12-13.10 ВТ на призи Полтавського окружного козацтва серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07 р.н. м. Кременчук
15-16.10 ВТ пам’яті В.Березюка серед юнаків 2006-07, 2008-09 р.н. м. Харків
17-21.10 Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок до 21 року Марокко, м. Марракеш
19-21.10 ВТ, присвячений Дню захисника України серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009 р.н. м. Харків
20-21.10 ВТ “Патріот”, присвячений Дню Захісника України серед юнаків 2002-03 р.н. м. Дніпро
26-28.10 Grand Slam ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР ОАЕ, м. Абу-Дабі
27-28.10 Кубок Європи серед кадетів до 18 років за призначенням
27-28.10 ВТ LVIV JUDO OPEN 2018 серед юнаків, дівчат та дорослих м. Львів

листопад
02-09.11 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед молоді до 23 років за призначенням
09-11.11 Відкритий ВТ, присвячений 75-й річниці визволення м. Києва серед юнаків та дівчат 2005-06 р.н. м. Київ *
09-11.11 Grand Prix ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Узбекистан, м. Ташкент
09-11.11 Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років Угорщина, м. Будапешт
16-18.11 Grand Prix ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Нідерланди, м. Гаага
16-17.11 Відкритий ВТ “Золотий Кубок мера” серед юнаків та дівчат м. Харків
17-18.11 Кубок Європи серед кадетів до 18 років Угорщина, м. Дьйор
23-25.11 Grand Slam ОЛІМПІЙСЬКІЙ ВІДБІР Японія, м. Осака
23-24.11 ВТ “Українка” серед дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-07 р.н. м. Дніпро
23-25.11 ВТ «Кубок князя Мала» серед юнаків м. Коростень, Житомирська обл.
24-25.11 ВТ на призи ДЮСШ “Іппон” м. Київ *
26.11-05.12 НТЗ до МТ Японія

грудень
01.12 Всеукраїнський командний турнір “Кубок Федерації дзюдо м. Кропивницького” серед юнаків 2005-2006 р.н. м. Кропивницький
01-02.12 ВТ “Дитячий фестиваль” серед юнаків 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 р.н. м. Київ
01-02.12 ВТ пам’яті Г. Малинка м. Харків
07-08.12 ВТ “Кубок федерації дзюдо Одеської області” м. Одеса *
07-09.12 ВТ “Кубок Новатора” серед юнаків 2002-03, 2004-05 р.н. м. Хмельницький
10-23.12 НТЗ до МТ (жінки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
10-23.12 НТЗ до МТ (чоловіки) ОНСЦ “Конча-Заспа”
15-16.12 MASTERS Росія, м. Санкт-Петербург
15-16.12 ВТ, присвячений визволенню м. Черкас від німецько-фашистських загарбників серед юнаків та дівчат 2005-06, 2007- 08 р.н. м. Черкаси
15.12 Чемпіонат Європи серед клубів – Golden League за призначенням