НАШІ МЕДАЛІСТИ

1. Олександр Машуренко

– бронзовий призер XXVII Олімпійських ігор у в/к 90 кг (м. Сідней, Австралія, 2000 р.);

– бронзовий призер ЧЄ у в/к 100 кг (м. Вроцлав, Польща,2000 р.).

2. Анастасія Турчин

-чемпіон Європи серед молоді до 23 р. у в/к 78 кг (м. Тель-Авів, Ізраїль, 2016 р.);

– срібний призер Чемпіонату Європи серед молоді до 23 р. у в/к 78 кг (м. Подгориця, Чорногорія, 2017 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату Європи серед молоді до 23 р. у в/к 78 кг (м. Вроцлав, Польща, 2014 р.);

– чемпіон Європи серед юніорів до 21 р. у в/к 78 кг (м.Бухарест, Румунія 2014 р.);

– чемпіон України у в/к 78 кг (м. Суми, 2017 р.);

– чемпіон України у в/к 78 кг (м. Київ, 2016 р.);

– чемпіон України у в/к 78 кг (м. Київ, 2015 р.);

– чемпіон України у в/к 78 кг (м. Луцьк, 2014 р.);

– переможець Кубку України у в/к 78 кг (м. Суми, 2016 р.);

– срібний призер Кубку України у в/к 78 кг (м. Суми, 2014 р.);

– чемпіон України серед молоді до 23 р. у в/к 78 кг (м. Дніпро, 2017 р.);

– чемпіон України серед молоді до 23 р. у в/к 78 кг (м. Харків, 2016 р.);

– чемпіон України серед молоді до 23 р. у в/к 78 кг (м. Черкаси, 2015 р.);

– чемпіон України серед юніорів до 21 р. у в/к 78 кг (м. Київ, 2015 р.).

3. Ганна Кухарук

– бронзовий призер Чемпіонату Світу серед кадетів до 18 р. у в/к 63 кг (м. Сараєво, Боснія і Герцовина, 2015 р.);

-срібний призер Чемпіонату Європи серед кадетів до 18 р. у в/к 63 кг (м. Софія, Болгарія, 2015 р.);

– срібний призер Чемпіонату Ураїни у в/к 63 кг (м. Київ, 2015 р.);

– бронзовий  призер Кубку Ураїни  у в/к 63 кг (м. Суми, 2016 р.);

– чемпіон України серед молоді до 23 р. у в/к 63 кг (м. Черкаси, 2015р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 63 кг (м. Харків, 2016р.);

– бронзовий призер Чемпіонату Ураїни серед молоді до 23 р. у в/к 63 кг (м. Суми, 2019 р.);

– чемпіон Ураїни серед юніорів до 21 р. у в/к 63 кг (м. Київ, 2016 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 63 кг (м. Київ, 2015 р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 63 кг (м. Луцьк, 2014 р.);

– бронзовий  призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 63 кг (м. Луцьк, 2015 р.);

– чемпіон України серед  дівчат до 17 р. у в/к 63 кг (м. Київ, 2014р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед  дівчат до 15 р. у в/к 57 кг (м. Одеса, 2012 р.).

4. Вадим Чернов

– бронзовий призер Чемпіонату Європи серед кадетів до 18 р. у в/к 60 кг (м. Каунас, 2017р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України у в/к 60 кг (м. Суми, 2017 р.);

– срібний призер Кубку України  у в/к 60 кг (м. Суми, 2018 р.);

– бронзовий призер Кубку України  у в/к 60 кг (м. Суми, 2017 р.);

– бронзовий призер Кубку України  у в/к 66 кг (м. Луцьк, 2019 р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 60кг   (м. Суми, 2019 р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 60 кг     (м. Дніпро, 2018 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 60кг (м. Дніпро, 2017 р.);

– чемпіон України серед юніорів до 21 р. у в/к 66 кг (м. Дніпро, 2020 р.);

– чемпіон України серед юніорів до 21 р. у в/к 60 кг   (м. Дніпро, 2019 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 60кг   (м. Київ, 2018 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 60кг   (м. Луцьк, 2017 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 60кг   (м. Київ, 2016 р.);

– чемпіон України серед кадетів до 18 р. у в/к 60 кг (м. Київ, 2017 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 60кг (м. Львів, 2016 р.);

– чемпіон України серед молодших кадетів до 17 р. у в/к 60 кг (м.Луцьк,2016р.);

– чемпіон України серед молодших кадетів до 17 р. у в/к 60 кг (м.Луцьк,2015р.);

– чемпіон України серед юнаків до 16 р. у в/к 60 кг (м.Київ,2015р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 16 р. у в/к 60кг (м. Луцьк, 2014 р.).

5. Діана Галух

-бронзовий призер Чемпіонату Європи серед кадетів до 17 р. у в/к 40 кг (м. Сараєво, Боснія і Герцеговина);

– бронзовий призер України серед дівчат до 20 р. у в/к 44кг (м.Луцьк, 2008 р.);

– переможець V юнацьких спортивних ігор України серед дівчат до 17р. у  в/к 44 кг (м. Луцьк, 2009 р.).

– чемпіон України серед дівчат до 17 р. у в/к 40кг (м. Луцьк, 2008 р.).

6. Аліна Пащук

– переможець Кубку України у в/к 48 кг (м. Суми, 2012 р.);

– срібний призер Чемпіонату України у в/к 48 кг (м. Луцьк, 2019 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України  у в/к 48 кг (м. Харків, 2011 р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед дівчат до 20 р. у в/к 48 кг (м. Луцьк, 2008 р.).

7. Валентина Шмаль

– бронзовий призер Чемпіонату України у в/к 52 кг (м. Київ, 2015 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України у в/к 48 кг (м. Київ, 2016 р.);

– чемпіон України серед молоді до 23 р. у в/к 48 кг (м. Дніпро, 2017 р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 52 кг (м. Харків, 2016 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 48 кг (м. Київ, 2014 р.);

– чемпіон України серед юніорів до 21 р. у в/к 48 кг (м. Луцьк, 2017 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 48 кг (м. Київ, 2015 р.);

– чемпіон України серед кадетів до 18 р. у в/к 44 кг (м. Луцьк, 2014 р.);

– чемпіон України серед кадетів до 18 р. у в/к 40 кг (м. Дніпро, 2013 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до 16 р. у в/к 40 кг (м. Луганськ, 2011 р.).

8. Дарина Ляшук

– бронзовий призер Чемпіонату України у в/к 48 кг (м. Харків, 2018 р.);

– чемпіон України серед молоді до 23 р. у в/к 48 кг (м. Суми, 2019 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 48кг (м. Дніпро, 2018 р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 44 кг  (м. Київ, 2018 р.);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 48кг (м. Дніпро, 2019 р.);

– чемпіон України серед кадетів  до 18 р. у в/к 48 кг (м. Черкаси, 2019р.);

-срібний призер Чемпіонату України серед кадетів  до 18 р. у в/к 44кг (м. Луцьк, 2018 р.);

-бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів  до 18 р. у в/к 40кг (м. Київ, 2017 р.);

– чемпіон України серед кадетів  до 17 р. у в/к 48 кг (м. Ужгород, 2018р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед кадетів  до 17 р. у в/к 44 кг (м. Житомир, 2017 р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед кадетів  до 17 р. у в/к 40 к (м. Луцьк, 2016 р.);

– чемпіон України серед дівчат до 16 р. у в/к 40 кг (м. Львів, 2017 р.);

– срібний призер Чемпіонату України серед дівчат до 16 р. у в/к 36 кг (м. Одеса, 2016 р.).

9. Анастасія Врублевська

– бронзовий призер Чемпіонату України у в/к 52 кг (м. Київ, 2019 р .);

– бронзовий призер Кубку України у в/к 52 кг (м. Луцьк, 2019 р .);

– чемпіон України серед молоді до 23 р. у в/к 52 кг (м. Суми, 2019 р.).

10. Олександр Бубнюк

– бронзовий призер Чемпіонату України у в/к 73 кг (м. Луцьк, 2006 р.).

12. Ольга Климюк

 – бронзовий призер Чемпіонату  України у в/к 78 кг (м. Київ, 2016 р .).

13. Алла Онищук

–  бронзовий призер Кубку України у в/к 63 кг (м. Суми, 2018 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед  молоді до 23 р. у в/к 63кг (м. Дніпро, 2018 р .);

– бронзовий призер Чемпіонату України серед  юніорів до 21 р. у в/к 63кг (м. Київ, 2018 р .);

– срібний призер Чемпіонату України серед  кадетів до 18 р. у в/к 57 кг (м. Львів, 2016 р .);

– срібний призер Чемпіонату України серед  дівчат до 17 р.у в/к 57 кг (м. Луцьк, 2015 р .).

14. Михайло Саць

–  бронзовий призер Кубку України у в/к 73 кг (м. Суми, 2011 р .).

15. Павло Венгловський

–  срібний  призер Чемпіонату  України серед молоді до 23 р. у в/к 66 кг (м. Суми, 2009 р .).

16. Алвард Акопян

–  срібний призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 52 кг (м. Черкаси, 2015 р .).

17. Христина Янчук

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р.  у в/к 57кг (м. Дніпро, 2018 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р.  у в/к 57кг (м.Дніпро, 2017 р .);

–  срібний  призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 52 кг (м. Київ, 2016 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р.  у в/к 57 кг (м. Луцьк, 2017 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р.  у в/к 57 кг (м. Київ, 2018 р .);

–  бронзовий  призер Чемпіонату України серед дівчат до 17 р. у в/к 52кг (м. Луцьк, 2015 р .);

18. Станіслав Гуленков

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р.  у в/к 73кг (м. Суми, 2019 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 21 р.  у в/к 73кг (м. Дніпро, 2019 р .);

–  срібний  призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р.  у в/к 66 кг (м. Київ,   2017 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 16 р.  у в/к 66кг (м. Київ, 2015 р.).

19. Анна Польшакова

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед молоді до 23 р. у в/к 78кг (м. Київ, 2014 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к +78 кг (м. Київ, 2015 р .).

–  срібний призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р.  у в/к +70кг (м. Луцьк, 2014 р .).

20. Катерина Пилипюк

–  чемпіон України серед юніорів до 21 р. у в/к 44 кг (м. Дніпро, 2019 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 48кг (м. Дніпро, 2020 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 40кг (м. Луцьк, 2018 р .);

–  срібний призер Чемпіонату України серед дівчат до 17 р. у в/к 40 кг (м. Житомир, 2017 р .).

21. Антон Галюк

–  чемпіон України серед юніорів до 21 р. у в/к 73 кг (м. Київ, 2018 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 17 р. у в/к 50кг (м.Київ, 2014 р .);

– срібний призер Чемпіонату України серед юнаків до 15 р. у в/к 46 кг (м.Одеса, 2012 р.).

22. Вікторія Юрченко

–  срібний призер Чемпіонату України серед юніорів  до 21 р. у в/к 44 кг (м.Київ, 2019 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 40кг (м. Київ, 2017 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до 17 р. у в/к 40кг (м. Луцьк, 2015 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до  17 р. у в/к 40кг (м. Київ, 2014 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до  16 р. у в/к 38кг (м. Луцьк, 2014 р .).

23. Інна Гоменчук

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до 20 р. у в/к 44кг (м. Харків, 2009 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до 17 р. у в/к 44кг  (м. Хмельницький, 2010 р .).

24. Станіслав Крищук

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 21 р. у в/к  кг (м. Луцьк, 2013 р .);

–  чемпіон України серед юнаків до 15 р. у в/к 55кг (м. Луцьк, 2008 р .);

–  срібний призер Чемпіонату України серед юнаків до 14 р. у в/к  кг (м. Одеса, 2006 р .).

25. Дмитро Оніщук

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 90 кг (м. Луцьк, 2017 р .).

26. Тетяна Радошинська

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 57 кг (м. Луцьк, 2017 р .).

27. Рустам Коцоєв

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів до 21 р. у в/к 90 кг (м. Київ, 2015 р .).

28. Галина Ковальська

–  срібний призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к +70 кг (м. Дніпро, 2013 р .);

–  срібний призер Чемпіонату України серед кадетів до 17 р. у в/к 70 кг (м. Луцьк, 2011 р .);

–  чемпіон України серед дівчат  до 16р. у в/к +70 кг (м.Луганськ, 2011р.).

29. Софія Соченюк

–  срібний призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 40 кг (м. Київ, 2017 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 17 р. у в/к 40кг (м. Луцьк, 2016 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 17 р. у в/к 40кг (м. Луцьк, 2015 р .).

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до 16 р. у в/к 40 кг (м. Одеса, 2016 р .);

30. Станіслав Корчемлюк

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 73кг (м. Львів, 2020 р .).

-срібний призер Чемпіонату України серед юнаків до 17 р. у в/к 73кг (м. Ужгород, 2019 р .);

31. Олег Войтов

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 60кг (м. Черкаси, 2019 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 17 р. у в/к 60кг (м. Ужгород, 2018 р .).

32. Анна Біднюк

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 40 кг (м. Львів, 2020 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 17 р. у в/к 40 кг (м. Ужгород, 2019 р .).

33. Марія Денисюк

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 57  кг (м. Луцьк, 2014 р .).

34. Ліна Єрмак

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 40  кг (м. Черкаси, 2019 р .).

35. Олександра Гуж

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 18 р. у в/к 40  кг (м. Луцьк, 2014 р .);

36. Світлана Поліщук

–  чемпіон України серед кадетів до 17 р. у в/к 44  кг (м. Луцьк, 2011 р .);

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 17 р. у в/к 44 кг (м. Хмельницький , 2010 р .).

37. Олександр Герасимович

– переможець V літніх юнацьких спортивних ігор України у в/к 50 кг (м. Луцьк, 2009 р.)

38. Руслана Стельмащук

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 17 р. у в/к 52 кг (м. Хмельницький, 2010 р .).

39. Олександр Харченко

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів до 17 р. у в/к 48кг (м. Луцьк, 2011 р .).

40. Наталія Мудра

– бронзовий призер V літніх юнацьких спортивних ігор України у в/к 40кг (м. Луцьк, 2009 р.).

41. Маргарита Галюк

–  чемпіон України серед дівчат до 16р. у в/к  48 кг (м. Луцьк,2014 р.).

42. Діана Семченко

–  чемпіон України серед дівчат до 16р. у в/к  +63 кг (м. Львів,2019 р.).

43. Анастасія Маліновська

–  срібний призер Чемпіонату України серед дівчат до 16р. у в/к  48 кг (м. Луцьк,2014 р.).

44. Антон Вовк

–  срібний призер Чемпіонату України серед юнаків до 16р. у в/к  42 кг (м. Львів,2019 р.).

45. Інна Галян

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 16р. у в/к  57кг (м. Львів,2019 р.).

46.Максим Москальчук

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 16р. у в/к  42кг (м. Київ,2015 р.).

47. Анастасія Кузьміна

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед  дівчат до 16р. у в/к  63кг (м. Київ,2015 р.).

48. Тарас Мосієвич

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 16р. у в/к  42кг (м. Луцьк,2014 р.).

49. Карина Саркісян

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до 16р. у в/к  52кг (м. Луцьк,2014 р.).

50. Яна Логвинюк

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед дівчат до 16р. у в/к  44кг (м. Луцьк,2014 р.).

51. Юрій Калінчик

–  бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків до 15 р. у в/к  38кг (м. Львів,2017 р.).