Успішний дебют Волинського дзюдоїста на Кубку Європи серед дорослих!

Вихованець Любомльської ДЮСШ, учень Волинської ШВСМ (тренер Сікорськй О.А.) успішно дебютував на змаганнях дорослого рівня. На Кубку Європи з дзюдо, який проходив 23-24 червня в м.Целє, Словенія. Вадим Чернов вперше виступає на міжнародних змаганнях серед дорослих, будучи наймолодшим учасником в своїй категорії, посів високе п’яте місце. В першій сутичці за 33 секунди розібрався з поляком Grzywacz Dominik, далі його чекав другий сіяний француз Romaric Bouda, переможця та фіналіста цьогорічних Кубків Європи в Дубровніку та Сараєво, в якого Вадим виграв з оцінкою Ваза-рі, а за вихід у півфінал, Вадим з таким самим результатом виграв у титулованого спортсмена Словенії Matjaz Trbovc, срібного призера цьогорічного турніру серії Гран Прі у Тунісі. Далі, за вихід у фінал турніру наш спортсмен достойно боровся з росіянином Yago Abuladze, срібного призера минулорічного Чемпіонату Європи серед молоді, який в підсумку став чемпіоном цих змагань. Ів заключному поєдинку за бронзову медаль у Вадима вже не вистачило сил в боротьбі зі ще одним росіянином Bakhriddin Muminov.
Цей турнір був відбірковим для участі у Чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років, і Вадим здобув перші бали і можливість потрапити в склад збірної команди на ЧЄ.