Черговий успіх волинських дзюдоїсток!!!

11-12 серпня в м. Клуж-Напока, Румунія пройшов Кубок Європи з дзюдо серед юніорів. Волинь була представлена трьома спортсменками. В категорії до 48 кг Дарина Ляшук, якій нещодавно виповнилось 16 років, спортсменка кадетського віку на більш дорослому рівні вже третій підряд турнір покращує свій результат. Якщо в Угорщині вона посіла сьоме місце, в Чехії – п’яте місце, то на даних змаганнях Дарина здобула медаль.
Спочатку Даша виграла у спортсменки з Румунії Constantin Larisa оцінкою Ippon, за вихід у фінал, нажаль, програла болгарській спортсменці DimitrovaGabriela, а у боротьбі за бронзову медаль реабілітувалась та здобула першу нагороду європейського рівня.
Одночасно Дарина Ляшук здобула право приймати участь у Чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів, що відбудеться в м.Софія 13-16 вересня.
Також перші свої європейські нагороди здобули Христина Янчук та Анастасія Врублевська, які виступали в категорії до 52 кг, і пройшовши через втішні сутички, здобули бронзові медалі.
На сьогодні це найбільший успіх волинських дзюдоїстів серед спортсменів до 21 року.
Щиро вітаємо наших спортсменок та їх тренера Сікорського Олександра Антоновича!